Zlatá tretra Ostrava

zlatá tretra
Shaunae Miller-Uibo Tom Walsh Tomáš Staněk Miguel Echevarría Barbora Špotáková Sam Kendricks Christian Coleman Ján Volko

Dětské závody > Hurá na Tretru

Hurá na Zlatou tretru 2018 - 12. ročník

Představujeme vám propozice projektu Hurá na Zlatou tretru 2018. U příležitosti tohoto světového atletického mítinku jsme pro žáky základních škol, stejně jako v předchozích letech, připravili sportovní den s programem Atletika pro děti.

Termín: Úterý 12. 6. Městský stadion Vítkovice 9.00 – 13.30 (9.30 zahájení, 12.00 autogramiáda účastníků Zlaté tretry Ostrava 2018 a losování výherců atletických sad).
Patron akce: Jan Železný – bude na zahájení závodu a vyhlášení.
Ředitel závodů: Mgr. Hana Legerská
Soutěže: Týmový závod v programu "Atletika pro děti" (hod medicimbalem a raketkou, skok, štafetový běh, překážková dráha). Pravidla a popis disciplin najdete v manuálu v příloze. Závodit se bude s atletickou sadou a v disciplínách pro věkovou kategorii 8-11 let. Pořadatel si vyhrazuje možnost upravit disciplíny dle podmínek a počtu přihlášených škol.
Kategorie: Žáci 5. ročníku základních škol, ročníky 2006-2007.
Družstva: Družstvo tvoří 5 chlapců a 5 dívek + max. 2 náhradníci (1 chlapec a 1 dívka).
Počet družstev: Vzhledem k hladkému průběhu závodů můžeme přijmout do závodu pouze 16 družstev. Přihlášky mailem na gimany@seznam.cz.
Hodnocení: Hodnotí se celkový výkon družstva po sečtení výsledků ze všech disciplín.
Ceny: 1. - 3. škola obdrží pohár.
1. - 7. škola - členové družstva obdrží od pořadatele tričko.
O 3 atletické sady se bude losovat na autogramiádě.
Vyhlášení: 1. - 3. škola bude vyhlášena těsně před zahájením hlavního programu Zlaté tretry – tedy 13. 6. 2018 v čase cca. 16.00 (podrobnosti domluvíme v den dětského závodu). U vyhlášení bude přítomno celé družstvo v dresech včetně vedoucího družstva. Prosíme, počítejte s touto variantou!
Vstupenky: Každé družstvo obdrží vstupenky na hlavní program Zlaté tretry Ostrava 2018 (15ks vstupenek na jedno družstvo).
Kontakt: Mgr. Hana Legerská, 732 228 204, gimany@seznam.cz
Top Athletics
Český běh žen
Sportuj v Ostravě